Vi på Energipartner

Carl Rosén, VD
08-55 10 80 00
calle@energipartner.se
Roger Öberg, teknisk chef
08-55 10 80 10
roger@energipartner.se
Per Lönnström, besiktningsman
08-55 10 80 01
per@energipartner.se
Andreas Plath, besiktningsman
08-55 10 80 02
andreas@energipartner.se
Malin Eriksson, ekonomiansvarig
08-55 10 80 19
malin@energipartner.se
Alexandra Nobell, servicekoordinator
08-55 10 80 04
alexandra@energipartner.se
Patrick Ragnar
08-55 10 80 16
patrick@energipartner.se
Mathias Grop, montör
08-55 10 80 07
mathias@energipartner.se
Robert Gillström, montör
08-55 10 80 08
robert@energipartner.se
Jonas Hylander, servicetekniker
08-55 10 80 11
jonas@energipartner.se
Anders Gustavsson, servicetekniker
08-55 10 80 13
anders@energipartner.se
Pelle Allerhed, servicetekniker
08-55 10 80 15
pelle@energipartner.se
David Berggren, servicetekniker
08-55 10 80 12
david@energipartner.se
Per Nordin, montör
070-666 42 31
kontakt@energipartner.se
Martin Hoppe, servicetekniker
08-55 10 80 14
martin@energipartner.se

Kontaktuppgifter

Bolagsuppgifter

Tveka inte att kontakta oss om det är något du undrar över eller om du vill boka ett möte.

Boka ett möte med en av våra experter


*
*