Vi på Energipartner

Carl Rosén, VD
070-826 38 39
calle@energipartner.se
Roger Öberg, teknisk chef
070-826 36 08
roger@energipartner.se
Per Lönnström, besiktingsman
070-779 04 35
per@energipartner.se
Andreas Plath, besiktningsman
070-654 36 08
andreas@energipartner.se
Malin Eriksson, ekonomiansvarig
08-80 28 05
malin@energipartner.se
John Carlsson, servicechef
070-826 38 49
john@energipartner.se
Markus Ryder, montör
070-826 39 00
markus@energipartner.se
Mathias Grop, montör
070-829 66 57
mathias@energipartner.se
Robert Gillström, montör
070-826 38 40
robert@energipartner.se
Jonas Hylander, servicetekniker
070-092 65 61
jonas@energipartner.se
Anders Gustavsson, servicetekniker
070-926 38 00
anders@energipartner.se
Pelle Allerhed, servicetekniker
070-826 34 41
pelle@energipartner.se
David Berggren, servicetekniker
070-763 39 59
david@energipartner.se
Per Nordin, montör
070-666 42 31
kontakt@energipartner.se

Kontaktuppgifter

Bolagsuppgifter

Tveka inte att kontakta oss om det är något du undrar över eller om du vill boka ett möte.

Boka ett möte med en av våra experter


*
*